Swimsense™ Live veekindel käekell

3X100M Stopper
31. juuli 2018
FINIS Live™ app
31. juuli 2018

Swimsense™ Live veekindel käekell

36.00 

Swimsense™ Live on veekindel käekell, mis kasutab patenteeritud algoritme, et salvestada võimalikult täpset infot Teie ujumistreeningu kohta. See aitab igal ujujal, algajast tippsportlaseni, vees veedetud ajast viimast võtta. Swimsense™ Live salvestab infot tehtud ujumistõmmetu arvu, läbitud vahemaa, aja/tempo jt näitajate kohta. FINIS Live ™ rakenduse abil saavad kasutajad vaadata ja jagada oma treeningut puudutavat infot mitmest erinevast seadmest. Swimsense ™ Live on ideaalne koolitusvahend mistahes ujujale, kes tahab end motiveerida, edendada tervislikke harjumusi ja võtta igast trennist viimast.

TÕSTA TREENINGU KVALITEETI

Võimaldab kasutajatel visuaalselt oma edusamme jälgida, ning saada infot selle kohta, mismoodi ujumine nende tervist parandab.

SWOLF

Punktiarvestus, mis tehakse vastavalt tõmmete arvule ning läbitud vahemaa pikkusele. Näiteks 30 sekundiga 25 jardi ujumise puhul on SWOLF skoor 50.

OPTIMEERI TREENINGUID

Seade pakub üksikasjalist analüüsi treeningu kohta, sealhulgas läbitud ringide arvu ja selleks kulunud aja, iga tõmbega läbitava vahemaa, kulutatud kalorite ja SWOLF (tõhususskoori) kohta.

LAETAV LIITIUMIOONAKU

Kuni 7 tundi kestev aku, sisaldab magnetilist pesa ja USB-juhet laadimiseks

ANALÜÜSI UJUMISTÕMMETEGA SEOTUD INFOT

Seade kasutab patenteeritud algoritme, et selgitada välja ja talletada ujuja intervalle ja läbitud kaugust igas neljas ujumisstiilis (liblikas, seliliujumine, rinnuli ujumine ja vabastiil)

MÄLUMAHT

Seade salvestab kuni 14 treeningut; FINIS Live™
rakendus salvestab kõik andmed

VEEKINDEL IPX8

Mõeldud ujumiseks, ja peab vastu pidevale vee all viibimisele

ÜHILDUB BLUETOOTHIGA

Laadige alla FINIS Live™rakendus, et vaadata oma treeningu andmeid erinevatest seadmetest igasuguse viivituseta. App on allalaetav https://apps.finisswim.com/finis-live/downloads

KÕRGE KONTRASTSUSEGA LED-EKRAAN

Kuvab kuni 5 olulist tõhususnäitajat reaalajas

ÜHILDUVUS PARTNERRAKENDUSTEGA

Saate laadida andmed ka otse veebilehtedele, mille seas on näiteks Swim.com, TrainingPeaks, RunKeeper, SportTrack, 2PEAK.

SEADISTAGE ENDALE SOBIVAKS

Seadet saab kohandada, võttes arvesse basseinipikkust, eelistatud mõõtühikuid, kasutaja sugu ja kaalu.

2 laos

Tootekood: 616323202573 Kategooriad: ,

Kaal 0.15 kg
Mõõtmed 10.16 × 8.89 × 7.62 cm

Sulle võib meeldida ka…