Meist

MEIE VISIOON

Swimera OÜ on loodud Eesti ujujate Merle ja Rauno Liivand ning ujumist harrastava lapsevanema Jaana Liivand poolt. Läbi aastatepikkuse rahvusvahelise kogemuse ja erinevate kokkupuudetega ujumises, oleme leidnud ühed maailma parimad ujumisvahendid ja viisid, kuidas ujumist edasi arendada.

Meie Firma visoon ei ole ainult aidata professionaalseid ujujaid. Me tahame aidata inimestel leida parimad viisid, et tunda ujumises ja selle maailmas end hästi. Oleme just leidnud need tooted, mille kaudu on võimalus oma ujumisoskust parandada. Alati ei pea olema tipus, et ujumise oskust hästi teha ning meie usume ,et elus tuleb teha asju, mis teeb meid õnnelikuks. Sellepärast soovimegi aidata kõiki - alates harrastajatest, masteritest, veepalluritest, taliujujatest, avaveeujujatest, triatleetidest, allveeujujatest kuni professionaalsete ujujaid!

Eesti vanasõna: “ Tark ei TORMA!“ on spordis kujunenud üheks väga tähtsaks. Sellepärast soovime aidata teil leida parimad abivahendid, et saaksite olla Targem ning Parem ujuja!

Meie usume läbi oma Rahvusvaheliste kogemuste, et ``KÕIK VÕIVAD UJUDA`` ning ``KUNAGI POLE LIIGA HILJA ALUSTADA!``

Swimera OÜ on just nimelt loodud sellepärast, et me soovime SIND aidata.

Soovime teile kõike head ning mõnusaid kogemusi ujumises!

Merle Liivand
Swimera OÜ Direktor

MEIE KUULAME, TEIE LOOTE

SWIMERA OÜ tiim tegutseb igapäev nii Eestis kui ka välismaal. Oleme ainult ühe kõne kaugusel ning alati valmis aitama vastavalt teie soovidele.Hetkel on meie suurimaks sooviks aidata igal klubil, gruppil, rühmal ja Ujujal ennast tunda erilisena. Selleks oleme me turule toonud võimaluse disainida oma nägemuse järgi Ujumistrikoosi.rätikuid.mütse ja palju muud. OLE ERILINE JA NÄITA SEDA VÄLJA!

KOOSTÖÖPARTNERID JA SPONSORID