OSTUINFO

 

TELLIMINE

Valige e-poest tooted, mida soovite osta ning lisage need ostukorvi.
Avades ostukorvi on Teil võimalus korrigeerida toodete kogust ning tooteid ostukorvist ka kustutada.
Kui olete kõik tooted ostukorvi sisestanud, vajutage MINE KASSASSE.
Tellimuses tuleb täita kõik * tähistatud lahtrid.
Kui soovite transporti, on oluline sisestada ka kauba kättetoimetamise aadress.

HINNAD JA TASUMINE

Kõik meie (e-poes olevad) hinnad on eurodes.
Pärast tellimuse esitamist on võimalik tasuda tellimuse eest kasutades kas pangalinki, kaardimakset või maksa hiljem makseviisi ( Klient saab ostu eest saab tasuda hiljem – ühes, kahes või kolmes võrdses osas, ilma igasuguse intressi ja lisatasuta. Maksa hiljem saab kasutada ostukorvide 30€-2500€). Arve edastatakse e-mailile pärast tellimuse vormistamist.

TARNEAEG JA TRANSPORT

Toodete kohaletoimetamine:

  • DPD pakiautomaat - hind 2.59 EUR.
  • DPD kuller-hind 5,99EUR
  • Itella Smartpost pakiautomaat - hind 2.99 EUR.
  • Itella Smartpost kuller - hind 7.49EUR
  • Omniva pakiautomaat -hind 2.99 EUR
  • Omniva kuller - hind 7.30 EUR

NB! Tellimuse saadetakse Eesti siseselt tasuta, kui ostude summa ületab 30.00 (koos k/m-ga) eurot.

Kaubad toimetame Teile soovitud aadressile üle Eesti hiljemalt 3 tööpäeva jooksul peale ettemaksu arve laekumist.
Kauba üleandmise täpne aeg lepitakse kokku eelnevalt telefoni või emaili teel. Kaupa toimetatakse kohale tööpäevadel ajavahemikul kl 10-17.

KAUBA TAGASTAMINE

Kauba tagastamine toimub vastavalt Eesti Vabariigis kehtivatele seadustele. Täpsustavat informatsiooni leiab Üld- ja ostutingimustest.

PRIVAATSUS

Meie e-poest ostmine on turvaline, Teie isikuandmeid ei avaldata kolmandatele isikutele, neid kasutatakse ainult tellimuse täitmiseks ja tellimusega seotud küsimuste lahendamiseks.

MÜÜJA ÕIGUSED

Swimera OÜ jätab endale õiguse muuta hindu.

LISAINFO

e-mail: info@swimera.eu; tel: +372 5304 9124

ÜLD- JA OSTUTINGIMUSED

 

LEPING JA VASTUTUS

Käesolevad Tingimused on siduvaks lepinguks Teie kui swimera.eu internetilehe ning sellel pakutavate toodete tellija ja Swimera OÜ, reg.kood 12606363, Lääne tee 56, Tallinn, 12111 Eesti, edaspidi nimetatud Swimera.eu vahel kaupade tarnimiseks käesoleva internetilehekülje kaudu.
Kasutades antud internetilehekülge, nõustute Te käesolevate Tingimustega, mis puudutavad ka kõiki tellimusi, mis on teostatud käesoleva internetilehe kaudu või sellega seoses. Swimera.eu poolt tehtavad pakkumised ning toodete ja teenuste kirjeldused ei ole käsitletavad lepinguna ning ei allu käesolevatele Tingimustele. Tootepiltidel on illustreeriv tähendus.

TOODETE TARNIMINE EESTIS

Kõik Teie tellitud tooted saadetakse sihtkohta, mille Te olete määranud tellimuse vormistamisel, kasutades Teie poolt valitud tarneviisi.
Tarne hinnaarvestus toimub automaatselt ja selle lõpphind tuuakse arve peal eraldi välja.
Kaubad toimetab müüja märgitud aadressile üle Eesti hiljemalt 3 tööpäeva jooksul peale ettemaksu arve laekumist.
Swimera.eu ei vastuta kauba kättetoimetamise eest juhul, kui Teie märgitud aadress tellimuse vormistumisel on vale.
Swimera.eu võib täielikult oma äranägemise järgi Teie tellimustest keelduda ilma igasuguse selgituseta.

HINNAINFO

Hinnad e-poes sisaldavad käibemaksu.
Postikulu on märgitud eraldi.
Swimera.eu e-poe valuuta on euro.
Swimera.eu e-poes müüdavate kaupade eest on võimalik tasuda kasutades pangalingi , pangakaardi  või "maksa hiljem" abil (läbi Montonio Finance OÜ teenuse) . Kõik makseandmed, sealhulgas makselinkide andmed, vahendab pangani Montonio Finance OÜ. 
Swimera.eu ei ole vastutav ükskõik milliste muude maksude või tollilõivude eest, mida Teie suhtes võidakse rakendada ning mille suhtes jääb täielik vastutus Teile.
Swimera.eu jätab endale täieliku õiguse muuta hinnakirja oma äranägemise järgi ning ette teatamata kõigil juhtudel, välja arvatud nendel juhtudel, kus tellimus on Swimera.eu poolt kinnitatud kuid veel täitmata.
Ostuhind tasutakse Swimera.eu’le ettemaksuna pangalingi- või pangaülekandemaksena.

TAGASTAMISÕIGUS

1. Kliendil on õigus lepingust taganeda (toodetest loobuda) 14 kalendripäeva jooksul toodete kättesaamisest, välja arvatud punktis 2. ja 3. toodud juhtudel.
2. Tulenevalt võlaõigusseaduse (edaspidi: VÕS) § 53 lõike 2 punktist 9, ei kohaldu 14 päevane Lepingust taganemisõigus toiduainete, jookide ja/või muu igapäevaseks tarbimiseks mõeldud toodete ostmisel, mis antakse üle ettevõtja sagedaste ja korrapäraste ringsõitude käigus tarbija elu-, asu- või töökohas.
3. Tulenevalt VÕS § 53 lõike 4 punktidest ei kohaldu 14 päevane Lepingust taganemisõigus muuhulgas:- sellisele tootele, mis rikneb või vananeb kiiresti;- sellise suletud pakendis toote üleandmisel, mis ei ole kõlblik tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel ning kui see on pärast kohaletoimetamist avatud.- millele on ette nähtud spetsiifilised või soovituslikud hoiustamistingimused.
4. Lepingust taganemiseks esitab Klient kauba Tagastamisavalduse. Tagastamisavaldust on Kliendil võimalik esitada saates see Müüja e-posti aadressile: info@swimera.eu või saates e-kirja Müüja veebilehelt. Peale avalduse läbi vaatamist Müüja poolt, teatatakse kliendile tagastusaadress.
5. Tagastatavad tooted ei tohi olla rikutud, kahjustatud või kasutatud ning peavad olema oma originaalses tootepakendis. Et veenduda asja olemuses, omadustes ja toimimises, peab Klient käsitsema toodet üksnes nii, nagu tal lubataks tavapäraselt seda teha poes. Tootepakend tuleb avada ettevaatlikult seda kahjustamata. Vastasel korral on Müüjal õigus nõuda Kliendilt hüvitist toote väärtuse vähenemise eest.
6. Tagastatavad tooted tuleb saata Müüjale viivitamatult, kuid hiljemalt 14 päeva jooksul taganemisavalduse esitamisest. Toote tagastamisega seotud kulud kannab Klient.
7. Juhul, kui Klient on lepingust taganenud, tooted Müüjale tagastanud ning tagastatud tooted on nõuetekohased (sh arvestades punktides 2. ja 3. toodut), tagastab Müüja Kliendile tellimuse maksumuse koos kohaletoimetamise tasuga 14 päeva jooksul taganemisavalduse esitamisest. Tagasimaksed tehakse Kliendile samale arvelduskontole, kust laekus raha tellimuse eest.
8. Juhul kui peale kauba tagastamist ilmneb, et tagastus ei vasta Kasutuslepingus toodud tingimustele, siis raha ei tagastata. Kui kaup on purunenud või kaup on olulis(t)e kahjustus(t)ega, mis polnud välisel vaatlusel kohe tuvastatav ning mis pole tekkinud pakendi avamisel või kui kaup on vale, palume Swimera.eu’d sellest koheselt teavitada aadressil info@swimera.eu.

TURVALISUS

Swimera.eu kasutab kõiki mõistlikke võimalusi vältimaks igasuguseid turvalisust puudutavaid seaduserikkumisi, sh Teie poolt edastatud krediitkaartide informatsiooni. Samuti kasutab Swimera.eu kõiki mõistlikke võimalusi tagamaks, et iga Swimera.eu tarnija/alltöövõtja või partner tagab samuti tema käsutuses olevate andmete konfidentsiaalsuse. Te olete ainuisikuliselt vastutav oma kasutajanimede ja salasõnade turvalisuse ja kasutamise eest, mis on vajalikud juurdepääsuks teenuse või ükskõik millise selle osa kasutamiseks. Iga Teie parooli kasutamist tõlgendatakse kui Teie poolt sisestatut ning Te olete vastutav kõigi selle parooli alt tehtavate tegevuste eest.

KAUPADE KÄTTESAADAVUS

Swimera.eu jätab endale õiguse etteteatamata ning ilma igasuguse põhjuseta peatada, muuta või vahetada veebikeskkonnas müügil olevate kaupade nimistut.

MUUD TINGIMUSED

Mitte miski nendes Tingimustes ei anna ühelegi kolmandale osapoolele mingit kasu või õigust rakendada käesoleva Lepingu tingimusi. Käesolevad Tingimused moodustavad täieliku lepingu Teie ja Swimera.eu vahel ning asendavad igasuguseid suulisi või kirjalikke kokkuleppeid või teisi avaldusi. Swimera.eu jätab endale õiguse oma äranägemise järgi ja igal ajal lisada või muuta käesolevaid Tingimusi ilma ette teatamata (see ei kehti kinnitatud tellimustele, mis on veel täitmata).
Käesolevad Tingimused alluvad Eesti Vabariigi seadustele ning on Eesti Vabariigi kohtusüsteemi pädevuses. Te peate olema kindel, et enne tellimuse tegemist olete käesolevad Tingimused läbi lugenud ning nendest täielikult aru saanud.

Kui Teil on küsimusi, siis palun võtke meiega ühendust e-posti aadressil info@swimera.eu.

KOOSTÖÖPARTNERID JA SPONSORID