FINIS Avavee ujumisprillid Allaince Goggle -Comfortable Fitness and Open Water Goggle

FINIS ujumistoru Stability snorkli vahetushuulik ( STABILITY SNORKEL REPLACEMENT MOUTHPIECE)
19. jaan. 2024
FINIS innovatiivsete ujumisprillide komplekt Smart Goggle MAX Kit
7. veebr. 2024

FINIS Avavee ujumisprillid Allaince Goggle -Comfortable Fitness and Open Water Goggle

35.70 38.75 

Nautige Alliance’i prillide mugavust, millel on lai raam ja kumerad läätsed, mis tagavad ulatusliku vaatevälja. Meie kaks värvivalikut, mis on loodud triatleetidele, avavee- ja fitnessujujatele, pakuvad ainulaadseid eeliseid. Peegelprillid sobivad ideaalselt välitingimustes ja heledates tingimustes, samas kui läbipaistvad prillid sobivad ideaalselt siseruumides ja vähese valgusega ujumiskohtades. Alliance ujumisprillid jätkavad Finis mugavate avavee – triatlonistide ujumisprillide tratitsioone.

  • MUGAV: sellel mugaval prillide disainil on suur raam laiema vaatevälja jaoks ja pehmed tihendid lekkekindlad.
  • REGULEERITAV: sisaldab nelja ninasilda kohandatud istuvuse tagamiseks. Mõlemal küljel olevad klambrid muudavad reguleerimise lihtsaks.
  • NÄHTAVUS: kumerad prilliklaasid pakuvad 180-kraadist panoraamvaadet. Prilliklaasid on uduvastase töötlusega ja pakuvad UV-kaitset.
  • VÄRV: Saadaval kahes värvitoonis. Peegelprillid ( Aqua Mirror) sobivad kõige paremini välitingimustes või eriti eredates ujumistingimustes. Läbipaistvad prillid ( Clear) sobivad kõige paremini vähese valgusega ujumiskohas või siseujulates.

https://www.finisswim.com/documents/TechSheets/AllianceGoggles_TechSheet_2024.pdf

 

 

 

 

 

Värv

Aqua Mirror, Clear

Sulle võib meeldida ka…