FINIS innovatiivsete ujumisprillide komplekt Smart Goggle MAX Kit

Avavee ujumisprillid Allaince Goggle -Comfortable Fitness and Open Water Goggle
7. veebr. 2024
Finis Seljakott TEAM 2.0 BACKPACK
10. veebr. 2024

FINIS innovatiivsete ujumisprillide komplekt Smart Goggle MAX Kit

Original price was: 238.80 €.Current price is: 214.90 €.

Finis Smart Goggle MAX, Powered by Ciye™, on avavee stiilis kaitseprill, mis on loodud triatleetidele, fitness-ujujatele kui ka profesionaalsetele avaveeujujatdle . CIYE™-i abil töötav prillide ekraan ja aktiivsuse jälgija, mis on loodud selleks, et aidata ujujatel parandada ja saavutada oma treeningueesmärke, annab reaalajas tagasisidet, mis aitab teil jälgida oma distantsi ja aega, mis võimaldab teil ujumisest maksimumi võtta. Prillide ekraan ja aktiivsuse jälgija annavad reaalajas tagasisidet, mis aitab teil jälgida oma distantsi , aega, pea asendit. Ujudes Smart Goggle prillidega võimaldab teil treeningul ujumisest maksimumi võtta. Kui olete veest väljas, pakub rakendus teie treeningute põhjalikku analüüsi, salvestab teie ajalugu ning võimaldab teil treenerite, treeningkaaslaste-sõprade ning  treeningrakendustega ühenduda võtta. GARANTII 2 aastat.

SMART GOGGLE PRILLE TOHIB KASUTADA TRIATLONI VÕISTLUSTEL_ NII EESTIS KUI KA RAHVUSVAHELISTEL TRIATLONI VÕISTLUSTEL. UJUMISVÕISTLUSTEL ( NII BASSEINIS KUI KA AVAVEES ) ei tohi Smart ujumisprille kasutada.

Smart Google Kit FUNKTSIOONID:

 • PEA ASEND: Pärast treeningut ühendage oma prillid rakendusega Ciye™ ja vaadake 3D-videot oma pea liikumisest kogu ujumise jooksul. Näete iga hingetõmmet, pööret ja pea tõmblemist. Saate parandada valdkondi oma ujumises või lihtsalt imetlege oma kaunist peaasendit.
 • SMART COACH: prillides olev Smart Coach ( Virtuaalne treener) jälgib ringe, vaheaegu, puhkust, kaloreid, löögitüüpi, löögisagedust ja muud, et ujujad saaksid keskenduda ujumisele. Stopperit pole vaja. Ole prillide ühenduses nii treeneri kui ka virtuaalse treeneriga.
 • DIGITAALNE EKRAAN:  digitaalne ekraan võimaldab ujujatel näha silmanurgas stopperit, ringide arvu, vaheaegu, löögisagedust ja puhkust. Kohandatavad vaated võimaldavad ujujatel kohandada ekraani vastavalt optika vajadustele.
 • CIYE™RAKENDUS: Rakendus Ciye™ võimaldab teil vaadata põhjalikke treeningu üksikasju, kohandada oma Smart Coachi digitaalkuva, jagada treeninguid sõpradega ja sünkroonida populaarsete treeningrakendustega nagu Apple Health, Strava ja Swim.com. Saadaval Apple Store’i või Google Play kaudu.
 • VAHETAVAD:  kriimustatud prilliklaase, prillikumm, ninavahe on katki. Pole probleemi!  Smart Coachi  saab hõlpsasti prillidelt teisaldada, et prillid hõlpsalt ja soodsalt vahetada. Prillikummid, prillid, prillide ninavahed ning Smart Coachi laadimisjuhet on võimalik soetada eraldi lisaks.
 • DISAIN: Stiilne, mugavad madala profiiliga kaitseprillid vähendavad takistust ega lase vett sisse. Ühe nupuga liides, kemikaalikindel uduvastane kaitse, mitu ninasilla suurust ja reguleeritav rihm tagavad lihtsa ja nauditava kogemuse. Mõlemal küljel olevad klambrid muudavad reguleerimise lihtsaks. Pakub udu- ja UV-kaitset; Lateksivaba.
 • KOMPLEKTIS:  See komplekt sisaldab: ujumisprille, Smart Coachi moodulit, magnetilist USB-laadimiskaablit,nelja vahetatavat ninasilda ja pehmet kandekotti.

 

HOOLDUSJUHEND

 1. Loputage oma ujumisprille ja Smart Coachit pärast iga kasutamist jahedas puhtas (kloorimata) vees. Soovitame Smart Coachi mooduli prillidelt eemaldada ja kumbagi eraldi loputada, et mõlemad oleksid kemikaalide ja prahivabad. Uduvastase kaitsekihi terviklikkuse tagamiseks vältige kontakti prillide sisemise läätsega ( Prillide sisemine klaas).
 2. PRILLIDE KUIVATAMINE: Kuivatage ujumisprillid õhu käes täielikult enne Smart Coachi tagasi asetamist. Kuivatage Smart Coach pehme kuiva lapiga.
 3. HOIUSTAMINE: Hoidke oma Smart Goggle’i jahedas ja kuivas keskkonnas. Ärge asetage niiskeid kaitseprille kaitsva hoolduskorpuse sisse.
 4. LAADIMINE: ÄRGE laadige oma Smart Coachi, kui seade on veel märg.
 5. KORROSIOONI VÄLTIMINE: Kord kuus puhastage Smart Coachi metallühendusi alkoholi ja pehme lapi või vatitikuga.

Inglise keelset lisainfot leiate https://www.finisswim.com/documents/TechSheets/2021TechSheet_SmartGoggle.pdf ning https://www.finisswim.com/documents/FAQs/SmartGoggle_FAQ-FNL.pdf

Samuti saab alati nõu küsida meilt – info@swimera.eu

Google Play APP leiab https://play.google.com/store/apps/details?id=co.ciye&hl=en&gl=US 

Apple app https://apps.apple.com/us/app/ciye/id1487206307 

Finis ujumisprillide võrdlustabel https://www.finisswim.com/documents/ComparisonGuides/Goggles_ComparisonGuide_March2022-ALL.pdf

 

Tootekood: - Kategooriad: , , ,

Kaal 0.5 kg
Mõõtmed 8 × 31.5 × 8 cm
Värv

Orange Mirror/Black, Clear

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “FINIS innovatiivsete ujumisprillide komplekt Smart Goggle MAX Kit”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sulle võib meeldida ka…