FINIS innovatiivsed ujumisprillide komplekt Smart Goggle Kit

“Ujuv saareke” Floating Island
21. juuli 2022
Ujumismähe korduvkasutatav Nappy Solid Swim Diaper
26. aug. 2022

FINIS innovatiivsed ujumisprillide komplekt Smart Goggle Kit

199.00 

Smart Goggle, Powered by Ciye™, on loodud selleks, et aidata ujujatel enda ujumist parandada ning oma treeningueesmärke saavutada. Prillide ekraan ja aktiivsuse jälgija annavad reaalajas tagasisidet, mis aitab teil jälgida oma distantsi , aega, pea asendit. Ujudes Smart Goggle prillidega võimaldab teil treeningul ujumisest maksimumi võtta. Kui olete veest väljas, pakub rakendus teie treeningute põhjalikku analüüsi, salvestab teie ajalugu ning võimaldab teil treenerite, treeningkaaslaste-sõprade ning  treeningrakendustega ühenduda võtta. GARANTII 2 aastat. SMART GOGGLE PRILLE EI TOHI KASUTADA UJUMISVÕISTLUSTEL. TOODE ON MÕELDUD AINULT TREENINGUTEL KASUTAMISEKS.

Smart Google Kit FUNKTSIOONID:

 • PEA ASEND: Pärast treeningut ühendage oma kaitseprillid rakendusega Ciye™ ja vaadake 3D-videot oma pea liikumisest kogu ujumise jooksul. Näete iga hingetõmmet, pööret ja pea tõmblemist. Saate parandada valdkondi oma ujumises või lihtsalt imetlege oma kaunist peaasendit.
 • SMART COACH: prillides olev Smart Coach ( Virtuaalne treener) jälgib ringe, vaheaegu, puhkust, kaloreid, löögitüüpi, löögisagedust ja muud, et ujujad saaksid keskenduda ujumisele. Stopperit pole vaja. Ole prillide ühenduses nii treeneri kui ka virtuaalse treeneriga.
 • DIGITAALNE EKRAAN:  digitaalne ekraan võimaldab ujujatel näha silmanurgas stopperit, ringide arvu, vaheaegu, löögisagedust ja puhkust. Kohandatavad vaated võimaldavad ujujatel kohandada ekraani vastavalt optika vajadustele.
 • CIYE™RAKENDUS: Rakendus Ciye™ võimaldab teil vaadata põhjalikke treeningu üksikasju, kohandada oma Smart Coachi digitaalkuva, jagada treeninguid sõpradega ja sünkroonida populaarsete treeningrakendustega nagu Apple Health, Strava ja Swim.com. Saadaval Apple Store’i või Google Play kaudu.
 • VAHETAVAD:  kriimustatud prilliklaase, prillikumm, ninavahe on katki. Pole probleemi!  Smart Coachi  saab hõlpsasti prillidelt teisaldada, et prillid hõlpsalt ja soodsalt vahetada. Prillikummid, prillid, prillide ninavahed ning Smart Coachi laadimisjuhet on võimalik soetada eraldi lisaks.
 • DISAIN: Stiilne, mugavad madala profiiliga kaitseprillid vähendavad takistust ega lase vett sisse. Ühe nupuga liides, kemikaalikindel uduvastane kaitse, mitu ninasilla suurust ja reguleeritav rihm tagavad lihtsa ja nauditava kogemuse.
 • KOMPLEKTIS:  See komplekt sisaldab: ujumisprille, Smart Coachi moodulit, magnetilist USB-laadimiskaablit, kuut vahetatavat ninasilda ja kaitsev prillikarp.
 • HOOLDUSJUHEND: Loputage oma ujumisprille ja Smart Coachit pärast iga kasutamist jahedas puhtas (kloorimata) vees. Soovitame Smart Coachi mooduli prillidelt eemaldada ja kumbagi eraldi loputada, et mõlemad oleksid kemikaalide ja prahivabad. Uduvastase kaitsekihi terviklikkuse tagamiseks vältige kontakti prillide sisemise läätsega ( Prillide sisemine klaas).
 • PRILLIDE KUIVATAMINE: Kuivatage ujumisprillid õhu käes täielikult enne Smart Coachi tagasi asetamist. Kuivatage Smart Coach pehme kuiva lapiga.
 • HOIUSTAMINE: Hoidke oma Smart Goggle’i jahedas ja kuivas keskkonnas. Ärge asetage niiskeid kaitseprille kaitsva hoolduskorpuse sisse.
 • LAADIMINE: ÄRGE laadige oma Smart Coachi, kui seade on veel märg.
 • KORROSIOONI VÄLTIMINE: Kord kuus puhastage Smart Coachi metallühendusi alkoholi ja pehme lapi või vatitikuga.

Inglise keelset lisainfot leiate https://www.finisswim.com/documents/TechSheets/2021TechSheet_SmartGoggle.pdf ning https://www.finisswim.com/documents/FAQs/SmartGoggle_FAQ-FNL.pdf

Samuti saab alati nõu küsida meilt – info@swimera.eu

Meil on olemas testitoode mida võib kokkuleppel testmiseks küsida.

Google Play APP leiab https://play.google.com/store/apps/details?id=co.ciye&hl=en&gl=US 

Apple app https://apps.apple.com/us/app/ciye/id1487206307 

 

Tootekood: - Kategooriad: , , ,

Kaal0.5 kg
Mõõtmed8 × 31.5 × 8 cm
Värv

White/Smoke, Blue, Blue Mirror