Avavees ujumiseks veekindel kott-poi XTERRA 15L

Finis riidest ujumismüts Dolfins & Rainbow
31. mai 2024

Avavees ujumiseks veekindel kott-poi XTERRA 15L

Original price was: 34.95 €.Current price is: 26.20 €.

UJUGE SEL AASTAL AVAVEES OHUTULT JA NUTIKALT. XTERRA HIGH-VIS UJUMISPOI AITAB TEID VEES NÄHTAVANA HOIDA.
NÄHTAVUS – see on esimene ujumispoi maailmas, millel on kaks värvi (ülemine on oranž, alumine kollane), et pakkuda vees täiendavat kontrasti parema nähtavuse tagamiseks. Erksad värvid muudavad teid paadisõitjatele, aerulauduritele, jetisõitjatele ja teistele ujujatele märgatavamaks.

KERGE KAAL – kui olete kunagi reisinud võõrasse kohta, otsustanud kaldal ujuma minna ja seejärel sumisenud paadisõitja, kes lihtsalt ei otsinud ujujaid? Noh, kindlasti vajate XTERRA ujumispoid. Teie poi on nii kerge, et saate seda ujumiskomplekti põhjas hoida. Võõratesse paikadesse reisides olete paremini nähtav, kui teil on vaja minna kiirelt võõrasse vette ujuma.

JÄLGITAVUS – teie sõbrad ja pere saavad teid silma järgi vees jälgida või isegi GPS-seadme jälgimiseks lisada.

Pole PFD – see pole isiklik ujuvseade (PFD). Olge ujumisel tark, eriti kui ujute väljaspool oma võimeid või mugavustsooni.

Võtke see kaasa kõikidele avaveeseiklustele, et hoiatada paate ja muid veesõidukeid teie asukohas. Pange kõik esemed, mida soovite endaga kaasa võtta, ujumispoi sisse ja need jäävad kuivaks. Lihtsalt kinnitage toode ümber oma vöö ja asuge rahuliku südamega veeretkele.

Vöö mõõdud: 53cm kuni 94 cm) (21-37 tolli) vöökoht
Mahutavus: 15L
Värv: oranž / kollane

Teie ujumispoil on kuiv tasku rahakoti või võtmete (kuid mitte teravate võtmete) või mõne geeli hoidmiseks. Palun ärge pange sellesse elektroonilisi seadmeid, sest me ei saa garanteerida, et need märjaks ei saa! Soovitame kasutada veekindlat korpust. Jällegi, lisatasku hoiustamiseks ei ole mõeldud elektroonika, näiteks telefoni või akuga autovõtmete hoidmiseks. Selle asemel pange topeltkotti või kasutage veekindlat ümbrist.

Teie ujumispoi sisemus mahutab vähemalt 3 liitrit, kuigi tegelikult paned sinna ainult esemeid, mis võtavad vähem mahtu. Ärge veel paisutage. Kui olete esemed sisse pannud (kuid mitte oma telefoni), keerake ülaosa neli korda (avatud pandlaga), seejärel kinnitage pannal. Pärast pumbake täis.

See ei ole ujumisrõngas . Ujuge alati koos sõbraga. Tunne oma ümbrust. Ärge ujuge väljaspool oma võimeid.

Teie ujumispoil peaks olema kaks külge – üks külg on oranž ja teine ​​kollane. Oranžil küljel on täispuhutav osa, mida saab täis puhuda, avades puhumise  ventiili (avatud vastupäeva), puhuda täis ja seejärel sulgeda ventiil päripäeva keerates. Kollase ja oranži külje vahel on tasku. Siia saate paigutada mõned esemed, mis peaksid jääma suhteliselt kuivaks. Asetage esemed sisse enne poi täispuhumist. Siin on mõned lihtsad sammud.

1. samm: pange vöö ümber oma vöö ja reguleerige nii, et see sobiks tihedalt.

2. samm: isiklike esemete hoidmiseks avage peamine kuivkamber. Pakkige oma asjad nii kaugele kui võimalik ja ärge pange põhisahtlisse teravaid esemeid.

3. samm: keerake huuliku kork lahti (vastupäeva) ja täitke kamber. Pingutage korki päripäeva, et vältida õhu väljapääsu. Enne ujumist veenduge, et leket pole, kastes oma poi vee alla.

4. samm: voldi ülemine riba neli (4) kuni viis (5) korda kokku ja kinnita pannal. ÄRGE asetage oma mobiiltelefoni ega elektroonikat kuiva koti sahtlisse.

XTERRA on USA ettevõtte.

 

 

6 laos

Tootekood: 707129250018-1 Kategooriad: , , , ,
Värv

Hot Pink/Gray, Neon Orange/Gray

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Avavees ujumiseks veekindel kott-poi XTERRA 15L”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sulle võib meeldida ka…