EVO Monolestad

Finis Fishtai 2 väikelaste ujumislestad
19. dets. 2017
Luna
4. märts 2018

EVO Monolestad

62,40 

Evo on esimene ja ainus lühikese labaga monofin, mis on loodud õpetama ujujatele tõhusat delfiinilööki, arendama lihasmälu ja looma täiuslikku kehaasendit vees. Saavutasime oma eesmärgi kujundada monofin, mis toetab loomulikku delfiini lööki, võimaldades pahkluu liikumist. See võimaldab ujujatel kanda monofini pikemat aega ilma löögitempot ja löögisagedust aeglustamata. Lühikese laba ja sõltumatute jalataskute abil saavad ujujad hõlpsasti lestaga kohaneda ja parandada jõudlust. See loob sujuvama üleminekuperioodi uute lihaste mäluoskuste õppimisel või vanade harjumuste murdmisel.

  • NURGA JALATASKU DISAIN: võimaldab ujujatel hoida loomulikku delfiinilööki, kusjuures jalad on alla- ja üles-löögil väljapoole.
  • LÜHIKE LABA SUURENDAB TEMPOT: võimaldab kiiret tempot veealuse delfiinilöögi ajal ja suurendab löögisagedust liblika jalalöögi ajal
  • ERGONOOMILINE DISAIN: Hoiab ära nahaärrituse ja pingete tekke
  • TÄIENDAV VASTUPIDAVUS: Lest kasvatab üleslöögil lihaseid ja loob võimsa löögitsükli
  • LIHASMÄLU: Lühikese laba ja eraldiseisvate, nurga all olevate jalataskute, kombinatsioon loob sujuvama ülemineku lihasmälu arendamisel või vanade harjumuste murdmisel.

https://assets.brandfolder.com/pd70ad-27rqps-do11ri/v/2164480/original/Evo_TechSheet.pdf

https://assets2.brandfolder.io/bf-boulder-prod/3pnk8jnp9k87jzpcr54653/v/49573958/original/Monofins_ReferenceGuide_2021_1920x1080.jpg

Tootekood: - Kategooriad: ,

Kaal-
Mõõtmed-
Suurus

L, M, S, XL

Sulle võib meeldida ka…