Finis kõrvatropid SwimEars®

FINIS Seliliujumise stardibloki alumine Z klamber- BACKSTROKE START WEDGE LOWER HOOK “Z”
29. apr. 2024
FINIS ujumisprillide vahetuskumm Silicone Goggle Strap
29. apr. 2024

Finis kõrvatropid SwimEars®

Original price was: 63.35 €.Current price is: 29.95 €.

Ujujatele, triatlonistidele, surfaritele mõeldud Finis SwimEarsi kõrvatropid kaitsevad teie kõrvu- kuulmist ja tasakaalu mõjutamata. Kaasas on erinevas suuruses vahetatavad osad, mis võimaldavad neid kohandada vastavalt oma kõrvadele ( kõrvaaukude kujule), et leida mugav sobivus.  Sõltumatud testid näitavad, et SwimEarsil on teiste kõrvatroppidega võrreldes palju parem jõudlus. SwimEarsil on peaaegu nullilähedane akustiline kadu inimkõne sagedusalas, samal ajal kui parim konkurent vähendab umbes 20–30 dB. Võrdluseks võib öelda, et 30 dB on ligikaudu erinevus teie nutitelefoni kõige valjema ja madalaima helitugevuse vahel. See on päris suur vahe!  Need revolutsioonilised kõrvatropid on loodud heli sisselaskmiseks ja vee väljas hoidmiseks.

SwimEars® kujundas algselt Christian Dittrich ja tema meeskond Ear Labsis Rootsis. Tema spetsialistide meeskond kulutas üle 1000 tunni toote kavandamisele, arendamisele ja prototüüpimisele, et luua uuenduslik uus kõrvatropp. “Meie missiooniks on aidata ujujatel kaitsta oma kõrvu, säilitades samal ajal ühenduse keskkonnaga,” ütleb Dittrich. “Parandada ohutust avavees ja hõlbustada suhtlemist oma treeneri või kaasujujatega.”
SwimEars® on osutunud edukaks kõigis elementides, alates jäistest külmadest talvehoogudest Rootsis kuni troopilise surfini Barbadosel. Kõrvatroppide disain aitab blokeerida vett, külma õhku, mustust ja baktereid, et vältida kõrvapõletikku ja luude kasvu kõrvakanalis – nn “ujuja kõrva sõndroom”.  Tootega on kaasas kohandatavad osad, mis sobivad igale kõrvasuurusele.

Ujumise ajal – nii avavees kui ka basseinis on  kuulmine väga oluline, et vees oleks mugav ja turvaline ning SwimEars® avab täiesti uue võimaluse neile kellel tekib pidevalt probleemid kõrvadega ujumise ajal. See uuenduslik kõrvatropp aitab ujumist lihtsustada nii ujujate kui ka treenerite jaoks, hõlbustades sidevahendeid ja suurendades akustilist teadlikkust. Erinevalt tüüpilistest kõrvatroppidest, mis summutavad igasuguse müra, muudavad SwimEars® treeneritel oma sportlastega suhtlemise lihtsaks ja suurendavad avaveeujujate teadlikkust ümbritsevast.  Kuuekordse Ironmani maailmameistri Dave Scotti sõnul on treeneri oskus ujujatega suhelda hädavajalik.
“Kui mu juhendatavad ujujad kannavad SwimEars kõrvatroppe , kuulevad nad mu häält,” ütleb Scott, “minu hääl on väga vaikne  ja ma saan anda neile juhiseid ilma oma häält tõstmata ( karjumata) . ” “Ma arvan, et nned kõrvatropid on väga mitmeotstarbelised  – need ei ole teie tavalised kõrvatropid.”

Toode on mugavas lukuga suletavad pakendis, selleks et kõrvatropid ujumise ajal avavees ei kaoks on nendel taga kumm mida saab kinnitada oma prillikummide kõlge. Avaveevõistluste ajal tuleb see kumm kõll eemaldada ( kõrvatropide kasutamine on avaveevõistlustel lubatud).

5 laos

Tootekood: 616323353114 Kategooriad: ,

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Finis kõrvatropid SwimEars®”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sulle võib meeldida ka…