FINIS ujuma õppimise abiplatform Swim Teaching Platform

FINIS stardipuki abivahend stardiks Swim Block Track-Start
29. mai 2024
Finis ujumüts lateks – Latex Swim Cap
31. mai 2024

FINIS ujuma õppimise abiplatform Swim Teaching Platform

1,518.00 1,932.00 

Finis ujumaõppimise abiplatvorm  Swim teaching Platform on seisev tekk vees, mis on mõeldud tundide õpetamiseks sügavamas basseinivees. Platvorm loob basseini põhja kohale tugeva libisemisvastase pinna, luues turvalise ja nauditava õppimiskogemuse. Unikaalselt vormitud klaaskiust valmistatud õppeplatvorm on vastupidav ja ehitatud nii, et see talub kloori ja päikesekahjustusi. Piirded eristavad ohutult ja selgelt õppealasid ning neid saab ühendada suuremate platvormide loomiseks. Kasutajad saavad valida, kas kasutada ainult keskmist käsipuud; külgmised käsipuud pakuvad aga täiendavat turvalisust. Õppeplatvormi struktuuril on rattad, et neid oleks lihtne hoida ja see on piisavalt kerge, et seda saaks liigutada üks inimene. Õppeplatvormi tuleks kasutada ainult täiskasvanu järelevalve all.

  • VALMISTATUD KLAASKIUST: basseini põhjast kõrgemale tõstetud pind loob turvalise ja nauditava õppekogemuse
  • LIBISEMISKINDEL PIND: tagab kasutajate turvalisuse, mugavuse ja enesekindluse
  • LIHTSALT KOHANDATAV: Saadaval on täiendavad piirded erinevate seadistusvõimaluste loomiseks. Kõrguse vähendamiseks lõigake lihtsalt jalgade alumised osad ära ja libistage liigenditesse.
  • DISAIN: optimeeritud basseiniruumi jaoks saab ühendada mitu platvormi
  • SISSEEHITATUD RATAD: hõlbustab transportimist ja ladustamist
  • HOOLDUSJUHISED: Ujumisõpetusplatvorm on loodud lihtsaks kasutamiseks ja hoiustamiseks, kuid pidage meeles, et kui need jäetakse pikemaks ajaks basseinidesse temperatuuril üle 30 ℃ (86 ℉), tekivad mõned värvimuutused. See ei mõjuta klaaskiu terviklikkust ega toimivust ning on lihtsalt esteetiline probleem. Värvimuutuse vältimiseks soovitame pärast tunde platvormid veest välja tõsta ning mitte jätta päikese kätte.
  • PLATFORMI KANDVUS: Suurs S kannatab kuni 270 kg (600 punds)- soovitavalt 4-5 last, Suurus L kannatab kuni 540 kg (1200 pounds) – soovitavalt 7-8 last.
  • Mitut toodet saab omavahel kokku panna suurema pinna tekitamiseks

Swim Teaching Platform inglise keelne tehniline kirjeldus https://www.finisswim.com/documents/TechSheets/SwimTeachingPlatform_TechSheet.pdf

Toote manual inglise keelne https://www.finisswim.com/documents/Manuals/Swim-Teaching-Platform-Assembly-Instructions.pdf

küsimuste korral palun võtta ühendust info@swimera.eu

Suurus

L, S

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “FINIS ujuma õppimise abiplatform Swim Teaching Platform”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga