Finis Women’s Training Swimwear – Naiste ujumistrikood – OUTLET

Finis Men’s Training Swimwear – Meeste ujumispüksid – OUTLET
8. juuli 2023
Finis Naiste võistlustrikoode (Tech Suit) OUTLET
27. juuli 2023

Finis Women’s Training Swimwear – Naiste ujumistrikood – OUTLET

10,00 29,90 

Finis disainerite poolt loodud naiste ujumistrikood. Finis on kasutusel 3 mudelit trikoosi- ” OpenBack”; “Skinback” ja ” Bladeback”.

Openback trikood iseloomustab- sügavalt avatud seljaosa, high-cut leg ( kõrge puusalõige); peenikesed õlapaelad, slim Bum Covereage (tagant kitsas kattuvus).

Skinback trikood iseloomustab- mõõdukas selja katvus,  madal rinnaosa, medium-cut leg ( keskmine puusalõige); peenikesed õlapaelad, Moderate Bum Covereage (mõõdukas tagaosa kattuvus).

Bladeback trikoo on ” klassikaline trikoo”  mida iseloomustab- optimaalne selja katvus,  kõrge rinnaosa, low-cut leg ( madal puusalõige); laiad õlapaelad, full Bum Covereage (täielik tagaosa kattuvus).

FINIS disaintrikool on ainulaadne kangaste segu, mis pakub ujumisriiete tööstusharu parimat mugavust ja vastupidavust. Valmistatud 53% polüestrist ja 47% PBT-st (polüestrit segatud tehnoloogia), kangas on vastupidav kloori ja päikesevalguse kahjuliku mõjuga. Täielikult vooderdatud, nii ees kui ka taga, et suurendada vastupidavust ja vähendada läbipaistvuse võimalust.

Finis Training Swimwear on disainitud nii, et need istuvad tihedalt ümber keha. Vees olles ujumistrikood veidi venivad ja ei tundu enam nii tihedalt ümber keha. Kui soovite mitte nii tihedalt seljas istuvat trikood – soovitame võtta suurema suuruse.

Parema suuruse saamiseks on tähtsamad näitajad rinna ümbermõõt, kõhu ümbermõõt ja puusa ümbermõõt.

Rinnaümbermõõdu mõõtmisel mõõtke kaenla alt ümer rinna kõrgemas kohas.
Kõhuümbermõõdu mõõtmisel mõõtke ümber kõige kitsama keskkoha ümber
Puusaümbermõõdu korral mõõtke kõige laiema koha ümbert umbes 5 cm vöökohast allpool.

  • KESTAV: Loodud kestma , ei tuhmu ega veni välja
  • KONSERVATIIVNE : Bladeback, ja  Skinback mudelitel on kõrge seljaosa väikese seljaavaga, tagaosa täielikult kattev. Openback trikootel on peenikesed paelad ja suurelt avatud seljaosa.
  • KÕRGE KVALITEETNE MATERJAL: valmistatud vastupidavast Aquatuff® materjalist, mis on loodud kloori ja päikesevalguse kahjustuste vastu (53% polüester, 47% polüestriga segatud tehnoloogia)
  • TÄIELIKULT VOODERITUD: suurendab vastupidavust ja vähendab läbipaistvust
  • MUGAV istuvus: Bladeback on paksemad paelad mis jaotavad surve ühtlaselt õlgadele, Openback  trikootel on peenikesed paelad.
  • SUURUS: SAADAVAL KA SUUREMAD SUURUSED.  Suurused US 26 kuni US40

HOOLDUSJUHEND: 

  1. Käsipesu ainult jahedas kloorimata vees.
  2. ÄRGE kasutage valgendit, pesuainet ega kangapehmendajat.
  3. Riputage kuivama.
  4. Vältige jätmist otsese päikesevalguse kätte pikemaks ajaks.

Modell Merle Liivand kannab suurust US30, FR 36, D34, IT 40 ( Merle on 182 cm pikk, rind 91cm, kõht 65cm, puus 91cm, torso 164cm).

Toodete inglise keelne tehniline kirjeldus

https://www.finisswim.com/documents/TechSheets/TrainingSwimwear_TechSheet_Female_2022.pdf

Tootekood: - Kategooriad: , ,
Kaal-
Mõõtmed-
Suurus

34, 36, 38, 40, 26, 28, 30, 32

Mudel

Bladeback, Open Back, Rotto Openback, Skinback, WP lukuga, Bikiinid

Värv

"Jägala Juga", "Pääsuke", Brasil, Cherry Blossom, Floaty, Forrest, Granite, Kaleidoscope, Kollase-kirju, lilla "õnneratas", San Fransisco, Splash, Starburst, Hall, Must-punane, must-sinine, Roosa