Finis Boy’s training Swimwear – Poiste ujumispüksid – OUTLET

Finis Girl’s Training Swimwear – tüdrukute ujumistrikood – OUTLET
7. juuli 2023
Finis Men’s Training Swimwear – Meeste ujumispüksid – OUTLET
8. juuli 2023

Finis Boy’s training Swimwear – Poiste ujumispüksid – OUTLET

8.00 31.95 

FINIS disainpükstel on ainulaadne kangaste segu, mis pakub ujumisriiete tööstusharu parimat mugavust ja vastupidavust. Valmistatud Aquatuff® 53% polüestrist ja 47% PBT-st (polüestrit segatud tehnoloogia), kangas on vastupidav kloori ja päikesevalguse kahjuliku mõjuga. Püksid on kaetud üleni voodriga, et suurendada vastupidavust ja vähendada läbipaistvuse võimalust.

  • KAUAKESTAV: Valmistatud vastupidavast Aquatuff® materjalist, mis on loodud kloori ja päikesevalguse kahjustuste vastu (53% polüester, 47% polüestriga segatud tehnoloogia)
  • REGULEERITAV PAEL: ujumispükstel on seespool reguleeritav ( seotav) pael, et tunneksite ennast kindlamalt
  • PRIVAATSUS: kõigil ujumispükstel on vooder ( 2 riide kihti) et pikendada vastupidavust pükstel ning vältida läbipaistvust.
  • PIKKUS:  Jammer ujumispüksid on põlvest ülevalpool ( parima katvuse ja mugavuse tagamiseks )pakub katvust, kokkusurumist ja mugavust, Aquashort( boxer ) on  külgedelt laiem kui tavalised Brief ujumispüksid.
  • HOOLDUSJUHISED: Pärast iga kasutuskorda peske käsitsi külmas värskes vees; Ärge kasutage valgendit, pesuainet ega kangapehmendajat; Riputage kuivama.  Vältige jätmist pikemaks ajaks otsese päikesevalguse kätte.

Käesolev pakkumine kehtib kuni jätkub tooteid.

Inglise keelne tehniline kirjeldus: https://www.finisswim.com/documents/TechSheets/YouthTrainingSwimwear_TechSheet_Male_2022.pdf

 

 

Tootekood: - Kategooriad: , ,
Kaal0.15 kg
Suurus

18, 20, 22, 24, 26

Mudel

Aqua short- boxer, Brief, Jammer

Värv

"maantee", Kaleidoscope, Kollase-kirju, Splash, USA, Hall, Must-punane, tumesinine-sinine