Naiste ujumistrikood

Ujumistrikoo naistele “Jägala Juga”
27. juuni 2019
Ujumistrikoo naistele Estonia – Openback
10. dets. 2019

Naiste ujumistrikood

28.80 67.92 

Finis disainerite poolt loodud naiste ujumistrikood. Finis on kasutusel 3 mudelit trikoosi- ” Open Back”; “Skinback” ja ” Bladeback”. Käesolev kollektsioon on piiratud kogustega – et saaksite olla ainulaadsed.

Rinnaümbermõõdu mõõtmisel mõõtke kaenla alt ümer rinna kõrgemas kohas.

Kõhuümbermõõdu mõõtmisel mõõtke ümber kõige kitsama keskkoha ümber

Puusaümbermõõdu korral mõõtke kõige laiema koha ümbert umbes 5 cm vöökohast allpool.

Skinback trikood iseloomustab- mõõdukas selja katvus,  madal rinnaosa, medium-cut leg ( keskmine puusalõige); peenikesed õlapaelad, Moderate Bum Covereage (mõõdukas tagaosa kattuvus).

Bladeback trikoo on ” klassikaline trikoo”  mida iseloomustab- optimaalne selja katvus,  kõrge rinnaosa, low-cut leg ( madal puusalõige); laiad õlapaelad, full Bum Covereage (täielik tagaosa kattuvus).

Openback trikood iseloomustab- sügavalt avatud seljaosa, high-cut leg ( kõrge puusalõige); peenikesed õlapaelad, slim Bum Covereage (tagant kitsas kattuvus).

FINIS disaintrikool on ainulaadne kangaste segu, mis pakub ujumisriiete tööstusharu parimat mugavust ja vastupidavust. Valmistatud 53% polüestrist ja 47% PBT-st (polüestrit segatud tehnoloogia), kangas on vastupidav kloori ja päikesevalguse kahjuliku mõjuga. Täielikult vooderdatud, nii ees kui ka taga, et suurendada vastupidavust ja vähendada läbipaistvuse võimalust.

Solid Bladeback värvid on erksad ja vastavad piltidel toodule.

Modell Merle Liivand kannab suurust US30, FR 36, D34, IT 40 ( Merle on 182 cm pikk, rind 82cm, kõht 63cm, puus 90cm, torso 164cm).

Tootekood: - Kategooriad: ,
Kaal-
Mõõtmed-
Suurus

34, 36, 38, 40, 26, 28, 30, 32

Mudel

Bladeback, Open Back, Rotto Openback, Skinback, Solid Bladeback, Solid OpenBack, Solid Skinback, WP lukuga

Värv

"Estonia", "Jägala Juga", "Pääsuke", Blueberry, Brasil, Cabernet, Cherry Blossom, Floaty, Forrest, Granite, Kaleidoscope, Kollase-kirju, kuldne-punane, lilla "õnneratas", Pine, San Fransisco, Splash, Starburst, Black, Navy sinine, Punane