Tüdrukute ujumistrikoo

Ujumismähe korduvkasutatav Nappy Solid Swim Diaper
26. aug. 2022
Meeste ujumispüksid
27. nov. 2022

Tüdrukute ujumistrikoo

28.80 67.92 

Finis disainerite poolt loodud naiste ujumistrikood. Finis on kasutusel 3 mudelit trikoosi- ” Open Back”; “Skinback” ja ” Bladeback”.

Openback trikood iseloomustab- sügavalt avatud seljaosa, high-cut leg ( kõrge puusalõige); peenikesed õlapaelad, slim Bum Covereage (tagant kitsas kattuvus).

Skinback trikood iseloomustab- mõõdukas selja katvus,  madal rinnaosa, medium-cut leg ( keskmine puusalõige); peenikesed õlapaelad, Moderate Bum Covereage (mõõdukas tagaosa kattuvus).

Bladeback trikoo on ” klassikaline trikoo”  mida iseloomustab- optimaalne selja katvus,  kõrge rinnaosa, low-cut leg ( madal puusalõige); laiad õlapaelad, full Bum Covereage (täielik tagaosa kattuvus).

FINIS disaintrikool on ainulaadne kangaste segu, mis pakub ujumisriiete tööstusharu parimat mugavust ja vastupidavust. Valmistatud 53% polüestrist ja 47% PBT-st (polüestrit segatud tehnoloogia), kangas on vastupidav kloori ja päikesevalguse kahjuliku mõjuga. Täielikult vooderdatud, nii ees kui ka taga, et suurendada vastupidavust ja vähendada läbipaistvuse võimalust.

  • KESTAV: Loodud kestma , ei tuhmu ega veni välja
  • KONSERVATIIVNE : Bladeback, Solid Bladeback, Skinback ja Solid Skinback mudelitel on kõrge seljaosa väikese võtmeaugu avaga, madala jalaga ja tagaosa täielikult kattev. Openback ja Solid Openback trikootel on peenikesed paelad ja suurelt avatud seljaosa.
  • KÕRGE KVALITEETNE MATERJAL: valmistatud vastupidavast Aquatuff® materjalist, mis on loodud kloori ja päikesevalguse kahjustuste vastu (53% polüester, 47% polüestriga segatud tehnoloogia)
  • TÄIELIKULT VOODERITUD: suurendab vastupidavust ja vähendab läbipaistvust
  • MUGAV istuvus: Bladeback ja Solid Bladeback om paksemad paeladmis jaotavad surve ühtlaselt õlgadele
  • SUURUS: Bladeback suurus on saadaval juba vanuses 2 aastat ( Suurus US 16 kuni US26 ehk pikkusele 85 kuni 160 cm). Suurused US 26 kuni US40 ( alates pikkusele 160 cm) on saadaval Naiste ujumistrikoode all https://finisnordic.eu/toode/ujumistrikoo-naistele/

 

HOOLDUSJUHEND: 

  1. Käsipesu ainult jahedas kloorimata vees.
  2. ÄRGE kasutage valgendit, pesuainet ega kangapehmendajat.
  3. Riputage kuivama.
  4. Vältige jätmist otsese päikesevalguse kätte pikemaks ajaks.

Inglise keelne tehniline kirjeldus: https://www.finisswim.com/documents/TechSheets/YouthTrainingSwimwear_TechSheet-Female_2022.pdf 

 

 

Kaal-
Mõõtmed-
Suurus

18, 20, 22, 24, 26

Mudel

Bladeback, Open Back, Skinback, Solid Bladeback, Solid OpenBack, Solid Skinback

Värv

"Estonia", "Pääsuke", Blueberry, Brasil, Cabernet, Cactus, Floaty, Hula, Kaleidoscope, Kollase-kirju, kuldne-punane, lilla "õnneratas", Must, Pine, San Fransisco, Navy sinine, Punane