Tüdrukute ujumistrikoo

Ujumismähe korduvkasutatav Nappy Solid Swim Diaper
26. aug. 2022
Meeste ujumispüksid
27. nov. 2022

Tüdrukute ujumistrikoo

28.80 67.92 

Finis disainerite poolt loodud naiste ujumistrikood. Finis on kasutusel 3 mudelit trikoosi- ” Open Back”; “Skinback” ja ” Bladeback”. Käesolev kollektsioon on piiratud kogustega – et saaksite olla ainulaadsed.

Openback trikood iseloomustab- sügavalt avatud seljaosa, high-cut leg ( kõrge puusalõige); peenikesed õlapaelad, slim Bum Covereage (tagant kitsas kattuvus).

Skinback trikood iseloomustab- mõõdukas selja katvus,  madal rinnaosa, medium-cut leg ( keskmine puusalõige); peenikesed õlapaelad, Moderate Bum Covereage (mõõdukas tagaosa kattuvus).

Bladeback trikoo on ” klassikaline trikoo”  mida iseloomustab- optimaalne selja katvus,  kõrge rinnaosa, low-cut leg ( madal puusalõige); laiad õlapaelad, full Bum Covereage (täielik tagaosa kattuvus).

FINIS disaintrikool on ainulaadne kangaste segu, mis pakub ujumisriiete tööstusharu parimat mugavust ja vastupidavust. Valmistatud 53% polüestrist ja 47% PBT-st (polüestrit segatud tehnoloogia), kangas on vastupidav kloori ja päikesevalguse kahjuliku mõjuga. Täielikult vooderdatud, nii ees kui ka taga, et suurendada vastupidavust ja vähendada läbipaistvuse võimalust.

  • KESTAV: Loodud kestma , ei tuhmu ega veni välja
  • KONSERVATIIVNE : Bladeback, Solid Bladeback ja Skinback mudelitel on kõrge seljaosa väikese võtmeaugu avaga, madala jalaga ja tagaosa täielikult kattev.
  • KÕRGE KVALITEETNE MATERJAL: valmistatud vastupidavast Aquatuff® materjalist, mis on loodud kloori ja päikesevalguse kahjustuste vastu (53% polüester, 47% polüestriga segatud tehnoloogia)
  • TÄIELIKULT VOODERITUD: suurendab vastupidavust ja vähendab läbipaistvust
  • MUGAV istuvus: Bladeback ja Solid Bladeback om paksemad paeladmis jaotavad surve ühtlaselt õlgadele

 

HOOLDUSJUHEND: 

  1. Käsipesu ainult jahedas kloorimata vees.
  2. ÄRGE kasutage valgendit, pesuainet ega kangapehmendajat.
  3. Riputage kuivama.
  4. Vältige jätmist otsese päikesevalguse kätte pikemaks ajaks.

Inglise keelne tehniline kirjeldus: https://www.finisswim.com/documents/TechSheets/YouthTrainingSwimwear_TechSheet-Female_2022.pdf 

 

 

Kaal-
Mõõtmed-
Suurus

18, 20, 22, 24, 26

Mudel

Bladeback, Open Back, Skinback, Solid Bladeback

Värv

"Estonia", "Pääsuke", Blueberry, Brasil, Cabernet, Cactus, Floaty, Hula, Kaleidoscope, Kollase-kirju, kuldne-punane, lilla "õnneratas", Must, Pine, San Fransisco, Navy sinine, Punane