Finis tüdrukute ujumistrikoo Solid Girl’s Swimwear

FINIS Korduvkasutav ujumismähe Nappy Solid Swim Diaper
26. aug. 2022
Finis meeste ujumispüksid Solid Men’s Swimwear – brief, aquashort, jammer
27. nov. 2022

Finis tüdrukute ujumistrikoo Solid Girl’s Swimwear

32.40 41.40 

Finis disainerite poolt loodud naiste ujumistrikood. Finis on kasutusel 3 mudelit trikoosi- ” OpenBack”; “Skinback” ja ” Bladeback”. Solid ujumistrikood on Finis treeningriiete uuendatud versioon 6 erksa värvitooniga.

Openback trikood iseloomustab- sügavalt avatud seljaosa, high-cut leg ( kõrge puusalõige); peenikesed õlapaelad, slim Bum Covereage (tagant kitsas kattuvus).

Skinback trikood iseloomustab- mõõdukas selja katvus,  madal rinnaosa, medium-cut leg ( keskmine puusalõige); peenikesed õlapaelad, Moderate Bum Covereage (mõõdukas tagaosa kattuvus).

Bladeback trikoo on ” klassikaline trikoo”  mida iseloomustab- optimaalne selja katvus,  kõrge rinnaosa, low-cut leg ( madal puusalõige); laiad õlapaelad, full Bum Covereage (täielik tagaosa kattuvus).

FINIS disaintrikool on ainulaadne kangaste segu, mis pakub ujumisriiete tööstusharu parimat mugavust ja vastupidavust. Valmistatud 53% polüestrist ja 47% PBT-st (polüestrit segatud tehnoloogia), kangas on vastupidav kloori ja päikesevalguse kahjuliku mõjuga. Täielikult vooderdatud, nii ees kui ka taga, et suurendada vastupidavust ja vähendada läbipaistvuse võimalust.

  • KESTAV: Loodud kestma , ei tuhmu ega veni välja
  • KÕRGE KVALITEETNE MATERJAL: valmistatud vastupidavast Aquatuff® materjalist, mis on loodud kloori ja päikesevalguse kahjustuste vastu (53% polüester, 47% polüestriga segatud tehnoloogia)
  • TÄIELIKULT VOODERITUD: suurendab vastupidavust ja vähendab läbipaistvust
  • KATVUS: – Solid Bladeback trikool on väike seljava, paksemad õlapaelad, madal puusalõige ning täielik tagaosa kattuvus; Skinback trikool on mõõdukas selja katvus, peenikesed õlapaelad, keskmine puusalõige ning mõõdukas tagaosa kattuvus; Openback trikool on sügavalt avatud seljaosa, peenikesed õla-ja selajpaelad, kõrge puusalõige ning tagant kitsas kattuvus.
  • SUURUS: Bladeback suurus on saadaval juba vanuses 2 aastat ( Suurus US 16 kuni US26 ehk pikkusele 85 kuni 160 cm). Suurused US 26 kuni US40 ( alates pikkusele 160 cm) on saadaval Naiste ujumistrikoode all https://finisnordic.eu/toode/ujumistrikoo-naistele/

 

HOOLDUSJUHEND: 

  1. Käsipesu ainult jahedas kloorimata vees.
  2. ÄRGE kasutage valgendit, pesuainet ega kangapehmendajat.
  3. Riputage kuivama.
  4. Vältige jätmist otsese päikesevalguse kätte pikemaks ajaks.

Inglise keelne tehniline kirjeldus: https://www.finisswim.com/documents/TechSheets/YouthTrainingSwimwear_TechSheet-Female_2022.pdf 

 

 

Suurus

18, 20, 22, 24, 26

Mudel

Solid Bladeback, Solid OpenBack, Solid Skinback

Värv

Blueberry, Cabernet, Must, Pine, Navy sinine, Punane

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Finis tüdrukute ujumistrikoo Solid Girl’s Swimwear”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga