Finis Girl’s Solid Swimwear -Tüdrukute ujumistrikoo

Ujumismähe korduvkasutatav Nappy Solid Swim Diaper
26. aug. 2022
Finis Men’s Solid Swimwear – brief, aquashort, jammer – Meeste Solid ujumispüksid
27. nov. 2022

Finis Girl’s Solid Swimwear -Tüdrukute ujumistrikoo

29.35 34.25 

Finis disainerite poolt loodud naiste ujumistrikood. Finis on kasutusel 3 mudelit trikoosi- ” OpenBack”; “Skinback” ja ” Bladeback”. Solid ujumistrikood on Finis treeningriiete uuendatud versioon 6 erksa värvitooniga.

Openback trikood iseloomustab- sügavalt avatud seljaosa, high-cut leg ( kõrge puusalõige); peenikesed õlapaelad, slim Bum Covereage (tagant kitsas kattuvus).

Skinback trikood iseloomustab- mõõdukas selja katvus,  madal rinnaosa, medium-cut leg ( keskmine puusalõige); peenikesed õlapaelad, Moderate Bum Covereage (mõõdukas tagaosa kattuvus).

Bladeback trikoo on ” klassikaline trikoo”  mida iseloomustab- optimaalne selja katvus,  kõrge rinnaosa, low-cut leg ( madal puusalõige); laiad õlapaelad, full Bum Covereage (täielik tagaosa kattuvus).

FINIS disaintrikool on ainulaadne kangaste segu, mis pakub ujumisriiete tööstusharu parimat mugavust ja vastupidavust. Valmistatud 53% polüestrist ja 47% PBT-st (polüestrit segatud tehnoloogia), kangas on vastupidav kloori ja päikesevalguse kahjuliku mõjuga. Täielikult vooderdatud, nii ees kui ka taga, et suurendada vastupidavust ja vähendada läbipaistvuse võimalust.

  • KESTAV: Loodud kestma , ei tuhmu ega veni välja
  • KÕRGE KVALITEETNE MATERJAL: valmistatud vastupidavast Aquatuff® materjalist, mis on loodud kloori ja päikesevalguse kahjustuste vastu (53% polüester, 47% polüestriga segatud tehnoloogia)
  • TÄIELIKULT VOODERITUD: suurendab vastupidavust ja vähendab läbipaistvust
  • KATVUS: – Solid Bladeback trikool on väike seljava, paksemad õlapaelad, madal puusalõige ning täielik tagaosa kattuvus; Skinback trikool on mõõdukas selja katvus, peenikesed õlapaelad, keskmine puusalõige ning mõõdukas tagaosa kattuvus; Openback trikool on sügavalt avatud seljaosa, peenikesed õla-ja selajpaelad, kõrge puusalõige ning tagant kitsas kattuvus.
  • SUURUS: Bladeback suurus on saadaval juba vanuses 2 aastat ( Suurus US 16 kuni US26 ehk pikkusele 85 kuni 160 cm). Suurused US 26 kuni US40 ( alates pikkusele 160 cm) on saadaval Naiste ujumistrikoode all https://finisnordic.eu/toode/ujumistrikoo-naistele/

 

HOOLDUSJUHEND: 

  1. Käsipesu ainult jahedas kloorimata vees.
  2. ÄRGE kasutage valgendit, pesuainet ega kangapehmendajat.
  3. Riputage kuivama.
  4. Vältige jätmist otsese päikesevalguse kätte pikemaks ajaks.

Inglise keelne tehniline kirjeldus: https://www.finisswim.com/documents/TechSheets/YouthTrainingSwimwear_TechSheet-Female_2022.pdf 

 

 

Tootekood: - Kategooriad: , , ,
Suurus

18, 20, 22, 24, 26

Mudel

Solid Bladeback, Solid OpenBack, Solid Skinback

Värv

Blueberry, Cabernet, Must, Pine, Navy sinine, Punane