Meeste ujumispüksid

Tüdrukute ujumistrikoo
21. nov. 2022
Poiste ujumispüksid
27. nov. 2022

Meeste ujumispüksid

18.47 59.42 

FINIS disainpükstel on ainulaadne kangaste segu, mis pakub ujumisriiete tööstusharu parimat mugavust ja vastupidavust. Valmistatud Aquatuff® 53% polüestrist ja 47% PBT-st (polüestrit segatud tehnoloogia), kangas on vastupidav kloori ja päikesevalguse kahjuliku mõjuga. Püksid on kaetud üleni voodriga, et suurendada vastupidavust ja vähendada läbipaistvuse võimalust.

  • KAUAKESTAV: Valmistatud vastupidavast Aquatuff® materjalist, mis on loodud kloori ja päikesevalguse kahjustuste vastu (53% polüester, 47% polüestriga segatud tehnoloogia)
  • REGULEERITAV PAEL: ujumispükstel on seespool reguleeritav ( seotav) pael, et tunneksite ennast kindlamalt
  • PRIVAATSUS: kõigil ujumispükstel on vooder ( 2 riide kihti) et pikendada vastupidavust pükstel ning vältida läbipaistvust.
  • PIKKUS:  Jammer ujumispüksid on põlvest ülevalpool ( parima katvuse ja mugavuse tagamiseks )pakub katvust, kokkusurumist ja mugavust, Aquashort( boxer ) on  külgedelt laiem kui tavalised Brief ujumispüksid.
  • HOOLDUSJUHISED: Pärast iga kasutuskorda peske käsitsi külmas värskes vees; Ärge kasutage valgendit, pesuainet ega kangapehmendajat; Riputage kuivama.  Vältige jätmist pikemaks ajaks otsese päikesevalguse kätte.
  • SUURUSED: Saadaval ka suuremad suurused ( Jammer kuni suuruseni US 40, Aquashort US 38 ja Brief US 38)

 

Inglise keelne tehniline kirjeldus koos ujumispükste erinevustega

https://www.finisswim.com/documents/TechSheets/TrainingSwimwear_TechSheet_Male_2022.pdf

Tootekood: - Kategooriad: ,
Kaal0.15 kg
Suurus

34, 36, 38, 40, 26, 28, 30, 32

Mudel

Aqua short- boxer, Brief, Jammer, Solid Aqua short – boxer, Solid Brief, Solid Jammer

Värv

"Estonia", "maantee", "Pääsuke", Blueberry, Cabernet, Forrest, Kaleidoscope, Kollase-kirju, Pine, Splash, USA, Black, Hall, Navy sinine, Punane