Finis võistlustrikoo naistele HYDROX™ Openback Kneeskin (OB) – Next Generation Technical Racing Suit

Finis võistlustrikoo naistele HYDROX™ Closedback Kneeskin (CB)- Next Generation Technical Racing Suit
16. aug. 2023
Finis Jammer võistluspüksid meestele HYDROX™- Next Generation Technical Racing Suit
17. aug. 2023

Finis võistlustrikoo naistele HYDROX™ Openback Kneeskin (OB) – Next Generation Technical Racing Suit

720.00 

Suurendage oma usaldust HydroX-i vastu – meie uusim innovatsioon võistlusriided ( Tech suits). Täiustasime võistlusriideid kõige olulisemad detailid, alustades kangast ja viisist, kuidas see suhtleb ( toetab) lihastega. Meie patenteeritud MemoryFlex™ kanga niidid on paigutatud nii, et see optimeeriks lihase loomulikku laienemist ja kokkutõmbumist, pakkudes ühtlast kokkusurumist parima jõudluse saavutamiseks. MemoryFlex™ on nutikas materjal, mis taastub kogu ujumisstiilide jooksul oma esialgse kuju, suurendades paindlikkust ja kokkusurumist. Lihtsalt parim, FINIS HydroX.

FUNKTSIOONID

 • MEMORYFLEX™ KANGAS: Meie patenteeritud kanga mitmesuunaline kudumine loodi tahtlikult lihaste loomuliku liikumise parandamiseks.
 • NUTIKAS MATERJAL: suurendab paindlikkust ja kokkusurumist kogu ujumislöögi tsükli jooksul ning naaseb oma algsele kujule.
 • TUUMIKU ( CORE) STABIILSUS: võimaldab suurt paindlikkust ja vaba liikumisulatust, säilitades samal ajal puusade kaudu tuuma ( Core) stabiilsuse ja tasakaalu.
 • TEADUS : klõpsake HydroX-i valmistamisel tehtud uuringute kohta lisateabe saamiseks https://www.finisswim.com/documents/Other/HydroX-ResearchPaper-2023-FNL.pdf
 • SUURUS: Hydrox suurused erinevad numbriliselt teistest võistlutrikoode suurustest. JÄLGI TÄPSELT ANTUD SUURUSTE TABELIT. Soovitame oma tavalisest võistlustrikoost väiksem suurus valida- nt. kui kannate suurust US24, valige suurus US22. Kui teil on mõne teise kaubamärgi suurus US25 või US23, kaaluge 1,5 suuruse (US22 või US20) võrra väiksemat suurust

HOOLDUSJUHEND

 1. Loputage kohe pärast iga kasutamist jaheda, kloorimata veega.
 2. Ärge kasutage duši all, seebid kahjustavad kangast.
 3. Asetage kuivama; ärge kasutage ühtegi tüüpi kuivatit ega radiaatorit
 4. Hoida jahedas kuivas keskkonnas.
 5. Mida rohkem võistlustrikood selga panna ja seljast võtta, kulub kangas ära  – venib.
 6. Järgige hooldussildil olevaid juhiseid.

Vastab World Aquatics (FINA) reeglitele

HYDROX™ Next Generation Technical Racing Suit inglise keelne Tech sheet https://www.finisswim.com/documents/TechSheets/HydroX_TechSheet_2023.pdf

 

Kaal 0.45 kg
Mõõtmed 5 × 17 × 22 cm
Suurus

18, 20, 22, 24, 26, 28

Värv

Black, White

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Finis võistlustrikoo naistele HYDROX™ Openback Kneeskin (OB) – Next Generation Technical Racing Suit”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga