Finis Jammer võistluspüksid meestele HYDROX™- Next Generation Technical Racing Suit

Finis võistlustrikoo naistele HYDROX™ Openback Kneeskin (OB) – Next Generation Technical Racing Suit
17. aug. 2023
FINIS ujumistoru STABILITY SNORKEL SPEED suurus JR ( 6 – 10 eluaastat).
13. sept. 2023

Finis Jammer võistluspüksid meestele HYDROX™- Next Generation Technical Racing Suit

480.00 

Suurendage oma usaldust HydroX-i vastu – meie uusim innovatsioon võistlusriided ( Tech suits). Täiustasime võistlusriideid kõige olulisemad detailid, alustades kangast ja viisist, kuidas see suhtleb lihastega (toetab lihaseid). Meie patenteeritud MemoryFlex™ kanga niidid on paigutatud nii, et see optimeeriks lihase loomulikku laienemist ja kokkutõmbumist, pakkudes ühtlast kokkusurumist parima jõudluse saavutamiseks. MemoryFlex™ on nutikas materjal, mis taastub kogu ujumisstiilide jooksul oma esialgse kuju, suurendades paindlikkust ja kokkusurumist. Lihtsalt parim, FINIS HydroX.

FUNKTSIOONID

  • MEMORYFLEX™ KANGAS: Meie patenteeritud kanga mitmesuunaline kudumine loodi tahtlikult lihaste loomuliku liikumise parandamiseks.
  • NUTIKAS MATERJAL: suurendab paindlikkust ja kokkusurumist kogu ujumislöögi tsükli jooksul ning naaseb oma algsele kujule.
  • TUUMIKU ( CORE) STABIILSUS: võimaldab suurt paindlikkust ja vaba liikumisulatust, säilitades samal ajal puusade kaudu tuuma ( Core) stabiilsuse ja tasakaalu.
  • TEADUS : klõpsake HydroX-i valmistamisel tehtud uuringute kohta lisateabe saamiseks https://www.finisswim.com/documents/Other/HydroX-ResearchPaper-2023-FNL.pdf
  • SUURUS: FINIS HYDROX Jammer võistluspükste suurus erineb teistest võistluspükste suurusest. Jälgi suuruste tabelit! 

HYDROX™ Next Generation Technical Racing Suit inglise keelne Tech sheet https://www.finisswim.com/documents/TechSheets/HydroX_TechSheet_2023.pdf

 

 

Kaal 0.45 kg
Mõõtmed 5 × 17 × 22 cm
Suurus

18, 20, 22, 24, 26, 28

Värv

Black, White

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Finis Jammer võistluspüksid meestele HYDROX™- Next Generation Technical Racing Suit”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga