Finis HYDROX™ Closedback Kneeskin – Next Generation Technical Racing Suit

Finis RIVAL 2.0 JAMMER Elite Technical Racing Suit võistluspüksid
16. aug. 2023
Finis HYDROX™ Openback Kneeskin – Next Generation Technical Racing Suit
17. aug. 2023

Finis HYDROX™ Closedback Kneeskin – Next Generation Technical Racing Suit

576,00 

Suurendage oma usaldust HydroX-i vastu – meie uusim innovatsioon võistlusriided ( Tech suits). Täiustasime võistlusriideid kõige olulisemad detailid, alustades kangast ja viisist, kuidas see suhtleb ( toetab) lihastega. Meie patenteeritud MemoryFlex™ kanga niidid on paigutatud nii, et see optimeeriks lihase loomulikku laienemist ja kokkutõmbumist, pakkudes ühtlast kokkusurumist parima jõudluse saavutamiseks. MemoryFlex™ on nutikas materjal, mis taastub kogu ujumisstiilide jooksul oma esialgse kuju, suurendades paindlikkust ja kokkusurumist. Lihtsalt parim, FINIS HydroX.

FUNKTSIOONID

  • MEMORYFLEX™ KANGAS: Meie patenteeritud kanga mitmesuunaline kudumine loodi tahtlikult lihaste loomuliku liikumise parandamiseks.
  • NUTIKAS MATERJAL: suurendab paindlikkust ja kokkusurumist kogu ujumislöögi tsükli jooksul ning naaseb oma algsele kujule.
  • TUUMIKU ( CORE) STABIILSUS: võimaldab suurt paindlikkust ja vaba liikumisulatust, säilitades samal ajal puusade kaudu tuuma ( Core) stabiilsuse ja tasakaalu.
  • TEADUS : klõpsake HydroX-i valmistamisel tehtud uuringute kohta lisateabe saamiseks https://www.finisswim.com/documents/Other/HydroX-ResearchPaper-2023-FNL.pdf
  • SUURUS: Hydrox suurused erinevad numbriliselt teistest võistlutrikoode suurustest. JÄLGI TÄPSELT ANTUD SUURUSTE TABELIT. 

HYDROX™ Next Generation Technical Racing Suit inglise keelne Tech sheet https://www.finisswim.com/documents/TechSheets/HydroX_TechSheet_2023.pdf

 

Kaal0,45 kg
Mõõtmed5 × 17 × 22 cm
Suurus

18, 20, 22, 24, 26, 28

Värv

Black, White