Finis Fuse Jammer Tech Suit – Meeste võistluspüksid

5th Stroke Monofin võtmehoidja
13. mai 2022
Laste ujumismüts ANIMAL HEADS – erinevad loomad
15. juuni 2022

Finis Fuse Jammer Tech Suit – Meeste võistluspüksid

72.00 105.30 

Fuse on võistluspüksid  mis pakub eliittaseme eeliseid tasukohase hinnaga. Fuse võistluspüksid on laialdaselt kasutatavad nii algajate ujujate, masterujujate kui ka eliitklassi profesionaalide poolt. Fuse on valmistatud ainulaadsest hüdropeegeldavast tekstiilist, et pakkuda UVA/UVB kaitset. Kanga elastsed omadused tagavad mugava istuvuse ja vähendavad takistust.  Jammer võistluspüksidom loodud pakkuma paindlikku kompressiooni ilma liikumisulatust piiramata. Fuse’i liimitud (kumeeritud) õmblused ja vastupidavad omadused pakuvad mitmekülgset ja universaalset sobivust. Fuse on laialt kasutatav nii basseiniujujate kui ka avaveeujujate poolt.

Värvid Caribbean Blue ( helesinine), Hot Pink ( roosa) ja Slate ( hall) kogused on piiratud. Uute värvidena on saadaval Navy Blue ( tumesinine) ja Black ( must).

  • SOODNE: üks soodsaimaid Võistluspükse turul
  • UNIVERSAALNE SOBIVUS: Liimitud ( kuusmeeritud keevitusega) õmblused vähendavad takistust ja loovad mugava istuvuse paljudele kehatüüpidele
  • PAINDLIK KOMPRESSIOON: vastupidava elastsusega tugevalt kokkusurutud kangas tagab kokkusurumise ilma liikumisulatust piiramata
  • LIBISEMISKINDEL SILIKOON: silikoonist ribad jalgade allääres loovad jalgadele mugava ja libisemiskindla haarde
  • HÜDROREFLEKTIIVNE KANGAS: pakub UVA/UVB kaitset (71% polüamiidi, 29% elastaani)
  • DISAINITUD CALIFORNIAS :Vastab FINA nõuetele
  • LAI VÄRVIVALIK: Saadaval 5 erinevas värvivalikus- ülipopulaarne meresinine (Caribbean Blue),  vesirotihall ( Slate), roosa ( Hot Pink), uuematest värvidest tumesinine ( Navy Blue) ja klassikaline must ( Black).
  • SUURUS : lai suuruste valik  – sobib noortele ujujatele , masteritele, kui ka eliitklassi ujujatele. Õige suuruse leidmisel soovitame võtta kas 2 ( sprindi distantsidele) või 1 (pikematele distansitele) võrra väiksem suuruse (võrreldes  igapäevase treeningpükstega). Nt. kui treeningpüksid on suurus 32 – siis sprindi ujumiseks võiks kasutada suurust 28 ja pikematel distantsidel 30.
  • VASTUPIDAVUS: toode on testitud eesti ujuja Merle Liivand poolt nii jääkülmas Tallinna merevees (Winter Swimming World Championships 2018) kui ka päikselises Miami Beach ookeanivetes.

Toote tehnilised andmed  ( inglise keeles) https://www.finisswim.com/documents/TechSheets/2019FUSE_TechSheet.pdf

Inglise keelne Finis võistlustrikoode võrdlustabel https://www.finisswim.com/documents/ComparisonGuides/FINIS-TechSuit-FitReference_NoPrice-FNL1_01.pdf

 

Kaal0.23 kg
Mõõtmed13.5 × 13.5 × 5.5 cm
Värv

Carribbean Blue, Hot Pink, Slate, Black, Navy sinine

Suurus

20, 34, 36, 22, 24, 26, 28, 30, 32