StrechCordz® dryland tõmbekummide komplekt – StrechCordz®modular set S103

Foggies uduvastane puhastuslapid ujumisprillidele, ujumismaskidele
26. juuni 2024
StrechCordz® dryland tõmbekummide minikomplekt – StrechCordz®mini modular set S104
3. juuli 2024

StrechCordz® dryland tõmbekummide komplekt – StrechCordz®modular set S103

Original price was: 169.10 €.Current price is: 125.70 €.

StrechCordz Modular set tõmbekummide komplektis on ühildatud mitmete tõmbekummide omadused – labadega tõmbekummid, käepidemetega originaalsed dryland tõmbekummid ning jala ümber käivad Leg Straps tõmbekummid. Toote paremaks hoiustamiseks on kõik tooted mugavas kotis. Kotis on 2 tõmbekummi pikkuses 1,2m; 2 labadega otsikut, 2 käepidemega otsikut, 2 jalaümber käivat kinnitust, 2 tõmbekummide kinnitusotsa ning nööridega suletav kott.

See tõmbekummide komplekt on mugav kasutada nii kodus, basseini ääres, laagrites, võistlustel või ükskõik kus soovid.

  • Labad – paddels  lisavad tõmbele vastupanu treeningutel kuival maal, annavad võimaluse treenida oma ujumistehnika liigutusi ka veest väljas olles.  See treenib ujujaid hoidma käsi ühtlaselt labadel iga liigutuse ajal, et suurendada jõudu ja lõppkokkuvõttes kiirust. Kasutatakse aktiivselt Ameerika Ühendriikide olümpia ujumisvõistkonna poolt! Ujumistehnika harjutamiseks kummarda ette, jalad õlgadega samas laiuses. Seejärel tõmmake mõlemad käed korraga tagasi, nii et tõmbekumm annab teile vastupanu. Käed saab ka vaheldumisi tagasi tõmmata, nagu päris kroolis. Samaaegsete tõmmete korral on teil parem kontroll liigutuse taastumise üle.
  • Käepidemetega – Handles tõmbekummidd sobivad ideaalselt kuivamaatreeninguks. Seda treeningseadet kasutatakse ujumisliigutuste dubleerimiseks treeningu ajal väljaspool vett. Simuleerib ujumisliigutusi veest väljas ja treenib olulisi lihasrühmi. Arendab spetsiifilist lihasjõudu vigastuste vältimiseks või nende vastu võitlemiseks. Treenib triitsepsit, rindkere, biitsepsit, õlgu ja kõhulihaseid. Suurendab paindlikkust ja liikumisulatust kõigi nelja ujumislöögi puhul; Vastupidavustreening suurendab tõmbe ulatust
  • Jalaümber olev kinnitus- Leg Straps on ideaalne võimalus laiendada oma treeningut ja arendada lihaseid, mis annavad sulle rohkem kiirust basseinis, pakkudes vastupanuharjutusi jalgade aduktsiooniks (keha keskjoonele toomine), abduktsiooniks ( Keha keksjoonest eemaldumine) , pikendamiseks ja kõverdamiseks, mida saab teha nii kuival maal kui ka vees.  Leg Strap on mugavad 5 cm (2 tolli) laiad  reguleeritavad jalarihmad. Kasutatakse ka tihti vees.
  • Tõmbekummid on 1,2 m pikad ja pakendis on 2 tk

StrechCordz® kuivamaa vastupanutreeningu tõmbekummide komplekt on konstrueeritud mugavuse ja kvaliteedi jaoks, et mugavalt aidata igas vanuses ujujaid konkurentsivõimeliseks ujumistreeninguks.
Toode on aktiivselt kasutuses Ameerika Ühendriikide olümpia ujumisvõistkond ja olümpia-, kolledži- ja keskkooliujumispordi ujujad kogu maailmas. StrechCordz® tõmbekummid ujumistreeninguks parandavad vastupidavust, jõudu, tõmbeid, vastupidavust ning individuaalse ujumise aega nii profesionaalsete kui ka harrastajate ning triatlonistide puhul. Nii vee sees kui ka kuival maal kasutatavaid seadmeid kasutatakse täieliku ujumise tõmmete, triitsepide pikendamiseks, ujumisliigutuste, ülepea tõstmiseks, puusade õigeks pööramiseks, löögi tõhususeks ja muuks.

 

 

 

 

 

Kaal 1.2 kg
Mõõtmed 33 × 13 × 33 cm
Raskus

Silver very light- väga kerge hall, Yellow light – kerge kollane, Green Medium – keskmine roheline, Red heavy – raske punane, Blue very heavy – sinine väga raske

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “StrechCordz® dryland tõmbekummide komplekt – StrechCordz®modular set S103”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sulle võib meeldida ka…