StrechCordz® dryland tõmbekummide minikomplekt – StrechCordz®mini modular set S104

StrechCordz® dryland tõmbekummide komplekt – StrechCordz®modular set S103
29. juuni 2024
StrechCordz® veetõmbekumm ilma vööta -StrechCordz® Longbelt Slider Replacement Tubing S11875RT
3. juuli 2024

StrechCordz® dryland tõmbekummide minikomplekt – StrechCordz®mini modular set S104

Original price was: 135.25 €.Current price is: 101.40 €.

StrechCordz Mini Modular set tõmbekummide komplektis on ühildatud mitmete tõmbekummide omadused – käepidemetega originaalsed dryland tõmbekummid ning jala ümber käivad Leg Straps tõmbekummid. Toote paremaks hoiustamiseks on kõik tooted mugavas kotis. Kotis on 2 tõmbekummi pikkuses 0,9m; 2 käepidemega otsikut, 2 jalaümber käivat kinnitust, 2 tõmbekummide kinnitusotsa ning nööridega suletav kott.

See tõmbekummide komplekt on mugav kasutada nii kodus, basseini ääres, laagrites, võistlustel või ükskõik kus soovid.

  • Käepidemetega – Handles tõmbekummidd sobivad ideaalselt kuivamaatreeninguks. Seda treeningseadet kasutatakse ujumisliigutuste dubleerimiseks treeningu ajal väljaspool vett. Simuleerib ujumisliigutusi veest väljas ja treenib olulisi lihasrühmi. Arendab spetsiifilist lihasjõudu vigastuste vältimiseks või nende vastu võitlemiseks. Treenib triitsepsit, rindkere, biitsepsit, õlgu ja kõhulihaseid. Suurendab paindlikkust ja liikumisulatust kõigi nelja ujumislöögi puhul; Vastupidavustreening suurendab tõmbe ulatust
  • Jalaümber olev kinnitus- Leg Straps on ideaalne võimalus laiendada oma treeningut ja arendada lihaseid, mis annavad sulle rohkem kiirust basseinis, pakkudes vastupanuharjutusi jalgade aduktsiooniks (keha keskjoonele toomine), abduktsiooniks ( Keha keksjoonest eemaldumine) , pikendamiseks ja kõverdamiseks, mida saab teha nii kuival maal kui ka vees.  Leg Strap on mugavad 5 cm (2 tolli) laiad  reguleeritavad jalarihmad. Kasutatakse ka tihti vees.
  • Tõmbekummid on 0,9 m pikad ja pakendis on 2 tk

StrechCordz® kuivamaa vastupanutreeningu tõmbekummide komplekt on konstrueeritud mugavuse ja kvaliteedi jaoks, et mugavalt aidata igas vanuses ujujaid konkurentsivõimeliseks ujumistreeninguks.
Toode on aktiivselt kasutuses Ameerika Ühendriikide olümpia ujumisvõistkond ja olümpia-, kolledži- ja keskkooliujumispordi ujujad kogu maailmas. StrechCordz® tõmbekummid ujumistreeninguks parandavad vastupidavust, jõudu, tõmbeid, vastupidavust ning individuaalse ujumise aega nii profesionaalsete kui ka harrastajate ning triatlonistide puhul. Nii vee sees kui ka kuival maal kasutatavaid seadmeid kasutatakse täieliku ujumise tõmmete, triitsepide pikendamiseks, ujumisliigutuste, ülepea tõstmiseks, puusade õigeks pööramiseks, löögi tõhususeks ja muuks.

 

 

 

 

 

Kaal 0.9 kg
Mõõtmed 33 × 11 × 33 cm
Raskus

Silver very light- väga kerge hall, Yellow light – kerge kollane, Green Medium – keskmine roheline, Red heavy – raske punane, Blue very heavy – sinine väga raske

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “StrechCordz® dryland tõmbekummide minikomplekt – StrechCordz®mini modular set S104”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sulle võib meeldida ka…